MODULARNE DOMY

TU ZNAJDZIECIE INFORMACJE NA TEMAT DOMÓW MODULARNYCH I WIELE INNYCH.

O NAS.

Home Max jest firmą z wieloletnim doświadczeniem.Budujemy od lat domy z bali.

Jest to jeden z drorzszych systemów budowy nowych domów. Zawsze zastanawialiśmy się jak obniżyć koszty budowy i tu z pomocą przyszedł system modułowy. Modular Homes. Konkretnie Crest Homes z Midlebury Indiana.

Postanowiliśmy pojechać do fabryki i zobaczyć, jak domy są budowane. I tu było nasze ogromne zaskoczenie. Domy modularne budowane są zgodnie z lokalnymi kodami budowlanymi,w kontrolowanym środowisku, przy użyciu tych samych materiałów, jak domy budowane tradycyjną metodą.Od podstaw na miejscu budowy. Po wycieczce w fabryce byliśmy przekonani, że jest to lepsza technologia budowlana i bardziej przystępna cena domów.
Byliśmy pod wrażeniem widząc modele w Middlebury. Teraz mamy okazje zaproponowania Państwu domy o wysokiej jakości produktu końcowego. Zapraszamy też na wycieczkę Ciebie. Tak Ciebie. Wyjazdy co dwa tygodnie.Sam zobacz i oceń naszą jakość!
Obecnie jesteśmy sprzedawcą i budowlańcem znakomitej firmy  Crest Homes i Schult.

I zapewniamy Państwa że pobijemy każdą wycenę na kompletną budowę jak też oferujemy opcje dla kontraktorów.Pomożemy tyle ile będziesz chciał. Ty będziesz decydował którą częścią budowy chcesz się zająć.My z naszej strony możemy zaoferować tylko minimum: Dostarczenie domu na miejsce budowy i zestawienie modułów na przygotowanych wczesniej fundamentach,lub maksymalnie zacząć i skączyć cały projekt.

 
Oferujemy  też usługi :
Pomoc  w znaleźieniu działki.Bezpłatnie                                                                                   Pomoc  w finansowaniu. BezpłatnieNadzór nad projektem.Odpłatnie

Mamy do zaoferowania trzy podstawowe programy współpracy. Więcej informacji telefonicznie lub na angielsko-języcznej stronie.Link do strony!